Про нас

LIBROX - BIURO RACHUNKOWE W WARSZAWIE

Staramy się maksymalnie wyręczyć przedsiębiorcę z obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości. Dokładamy wszelkich starań, aby w ramach prawa oraz naszych możliwości, pomagać w zmniejszaniu obciążeń podatkowych. Dbamy o elastyczne podejście do Państwa wymagań, dlatego też zakres naszych usług jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Klientów.
Czytać więcejCennik
[tm_pb_cherry_services admin_label=”Services” columns=”4″ columns_laptop=”4″ columns_tablet=”2″ columns_phone=”1″ show_filters=”off” more=”on” ajax_more=”on” pagination=”off” image_size=”thumbnail” show_title=”on” show_media=”on” show_content=”off” template=”media-icon” use_space=”on” use_rows_space=”on” title=”NASZE ATUTY” more_text=”CZYTAĆ WIĘCEJ” excerpt_length=”16″] [/tm_pb_cherry_services]

Librox – biuro rachunkowe – księgowość

Biuro Rachunkowe LIBROX powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie małych i średnich firm poszukujących obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej w przystępnej cenie.

Celem naszego Biura Rachunkowego jest zapewnienie każdemu Klientowi fachowej pomocy w zakresie szerokiej gamy usług takich jak finanse i księgowość z zachowaniem zasad etyki zawodowej w rachunkowości.

Działamy na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego numer 3865/2003, które zostało wydane przez Ministra Finansów.

Nasze główne obszary działania to: Warszawa Centrum, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ochota, Warszawa Wola.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ U NAS W BIURZĘ

Udzielanie konsultacji podatkowych i rachunkowych w Warszawie

Współpracę z Klientem opieramy na partnerstwie, indywidualnym podejściu i wzajemnym zaufaniu. Stawiamy na rzetelną obsługę i profesjonalizm. Współpracujemy z biegłymi rewidentami oraz ze specjalistami z dziedziny finansów, prawa, zarządzania i marketingu. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Share This: